Grzebień do włosów z jonami srebra

Lekki grzebień o nowoczesnym kształcie idealnie trzyma się w dłoni. Rozmiar dopasowany tak, aby czesać włosy zarówno krótkie jak i długie. Delikatnie zakończone ząbki w połączeniu z dobroczynnym działaniem jonów srebra to idealna pielęgnacja nawet dla bardzo wymagającej skóry głowy.

 

DO WYMAGAJĄCEJ SKÓRY GŁOWY

WYSOKA JAKOŚĆ GWARANTUJE KOMFORT UŻYTKOWANIA

DODATEK JONÓW SREBRA DZIAŁA ANTYSEPTYCZNIE PRZEZ OKRES 3 LAT*

 

 

*Okres oddziaływania potwierdzony przez producenta. Jony srebra podczas codziennego użytkowania będą stopniowo zanikać z powierzchni grzebienia wnikając we włosy i skórę głowy. Sukcesywne uwalnianie jonów z wewnątrz produktu występuje przez okres 3 lat.

7,99 

Poprzednia najniższa cena: 7,99 .

Dodaj do ulubionych
SKU: GR057 Kategorie: ,

Akcesoria do włosów z kolekcji Ewa Schmitt Infusion Ag+ to profesjonalne produkty do pielęgnacji z jonami srebra, które stanowią naturalną barierę biologiczną.

Srebro stosowane jest powszechnie jako uniwersalny środek leczniczy z uwagi na szerokie spektrum działania przeciwko patogenom takim jak bakterie, wirusy, grzyby czy pierwotniaki. Poza zwalczaniem drobnoustrojów wpływa na pracę gruczołów łojowych i zapobiega stanom zapalnym skóry. Ma również działanie antyseptyczne, dzięki czemu na przedmiotach pokrytych srebrem nie rozwijają się bakterie. Ta unikatowa właściwość została wykorzystana w naszej kolekcji Ewa Schmitt Infusion Ag+, która wyróżnia się spośród innych i jest wyjątkowo bezpieczna.

SUROWIEC

1% jonów srebra, PP

MARKA